بالا بردن ترافیک سایت

به ترافیک و بازدید بیشتری نیاز دارید ؟ اگر به صورت آنلاین کار میکنید یکی از مهمترن مولفه های مهم برای شما بازدید بالای وب سایت میباشد . برای اینکار باید استراتژی هایی را انجام دهید تا بتوانید بازدید سایت خود را به درستی افزایش دهید .

راههای افزایش بازدید وب سایت

۱ – تولید محتوای جدید

بهترین راه برای افزایش بازدید وب سایت به جهت ورودی گرفتن از گوگل ، افزایش صفحات سایت است . افزایش صفحات خود را برای طیف گسترده ای از کلمات کلیدی مربوط به زمینه وب سایت خود انجام دهید . محصولات مرتبط ، نوشته های وبلاگ و فایل های تصویری نمونه ای از این محتواها میباشد .

۲ – صفحات و محتواهای قدیمی خود را بهینه کنید

شما باید کلمات کلیدی که رنک گرفته اید را بدانید ( با استفاده از گوگل وب مستر و گوگل آنالیتیک ) که بتوانید با استفاده از آنها محتواها و صفحات قدیمی خود ، مطالب و محتوای ارزشمندی اضافه کنید و رنک بالاتری را بدست بی آورید .

۳ – محصولات جدید ارائه دهید

یکی از راههای بسیار خوب ارائه محصولاتی است که کاربران به دنبال آنها هستند . شما میتوانید هم بازدید کننده جذب کنید و هم اینکه از فروش آنها پول بدست بی آورید . محصولات دانلودی و آموزشی نمونه هایی بی دردسر از این محصولات هستند .

۴ – دوره آموزشی درست کنید

درباره هر چیزی که اطلاعات کافی دارید و میتوانید روی سایت خود ارائه دهید دوره آموزشی بسازید و محتوای ارزشمندی را به کاربران خود ارائه کنید . کاربران برای دیدن یا خواندن ادامه دوره آموزشی حتما دوباره به سایت شما سر میزنند و میتوانید به همین روش بازدید سایت خود را بالا ببرید . همچنین گرفتن ایمیل کاربران برای ثبت نام در دوره برای ایمیل مارکتینگ کمک زیادی خواهد کرد .

۵ – پست میهمان بگذارید

سایت های مشابه کار خود را پیدا کنید و در آنها پست میهمان بگذارید . با لینک دادن در مقاله میتوانید ترافیک سایت خود را نیز افزایش دهید . داشتن پست میهمان در سایت های دیگر باعث محبوبیت و شناخته شدن بیشتر شما میشود .

۶ – پست میهمان قبول کنید

گرفتن پست میهمان نیز برای شما سود زیادی دارد زیرا با محتوای ارائه شده توسط وب سایت دیگر باعث بازدید بیشتر وب سایت خود نیز می شوید . این یک سیاست برد برد است .

۷ – از پادکست استفاده کنید

پادکست های صوتی یا تصویری باعث افزایش کاربران شما و شناخته تر شدن شما خواهد شد . پادکت باعث درگیر نگه داشتن کاربر با شما حتی زمانی که در اینترنت نیست میشود ( با دانلود و استفاده کردن ) .

۸ – تبلیغات در شبکه های اجتماعی

تبلیغات در شبکه های اجتماعی ارزان تر از تبلیغات گوگل خواهد بود که بسیاری از آنها برای کلمات کلیدی نیز میتوانند تبلیغات شما را پخش کنند . همچنین تبلیغات در کانال ها و اکانت های پر طرفدار نیز مناسب میباشد .

۹ – تبلیغات کلیکی را امتحان کنید

تبلیغات کلیکی نیز نوع دیگری از تبلیغات است که میتوانید با توجه به کلمات کلیدی کاربران هدف خود را مشخص کنید .

۱۰ – تولید و فروش دوره

علم و اطلاعات خود را در قالب دوره آموزشی تولید و در سایت خود و دیگر سایت های فروش دوره های آنلاین بفروش بگذارید .

۱۱ – لینک گرفتن

درست است که قدیمی به نظر می آید اما هنوز هم تاثیر بسیار زیادی در رنکینگ و بازدید شما دارد . سعی کنید از وب سایت های معتبر و مخصوصا از صفحات معتبر لینک بگیرید . اینکار فقط برای رنکینگ مناسب نمی باشد بلکه در فرستادن بازدید از سایت لینک دهنده نیز مفید واقع میشود .

۱۲ – سرعت وب سایت خود را افزایش دهید

بالا بودن سرعت سایت باعث سرعت در خزش و ایندکس صفحات سایت توسط گوگل و همچنین تاثیر مستقیم روی رابط کاربری دارد . استفاده از هاست خوب یا سرور اختصاصی ، استفاده از کش و در نهایت در صورتیکه روی هاست خارج از ایران هستید از CDN استفاده کنید .

۱۳ – تحقیقات کلمات کلیدی را دوباره انجام دهید

تحقیقات کلمات کلیدی بسیار مهم میباشند و حتما باید انجام شوند البته انجام یکباره آن منظور ما نیست بلکه هر چند وقت یکبار باید دوباره این تحقیقات را انجام دهید تا به کلمات کلیدی جدیدی دست پیدا کنید .

۱۴ – کلمات کلیدی بلند را هدف قرار دهید

اگر وب سایت معتبر و قوی ندارید روی کلمات کلیدی بلند ( کمتر از ۵۰ جستجو در ماه ) کار کنید . رنک گرفتن در آنها بسیار آسان تر از کلمات و جملات پر جستجو می باشد . با اینکار شما سریعا شروع به رنک گرفتن و بدست آوردن لینک میکنید .

۱۵ – سخنرانی در کنفرانس

اگر از صحبت کردن خوشتان می آید ، کنفرانس میتواند یک راه بسیار عالی برای معرفی خود و وب سایت شما باشد . اگر بتوانید به طریقی آنها را مجاب به اشتراک در شبکه اجتماعی بکنید میتوانید کاربران بیشتری را نیز جذب کنید . حواستان باشد که هر چقدر برند و وب سایت شما بیشتر در زبان ها بچرخد و بیشتر گفته شود ترافیک شما به زودی بالا خواهد رفت .

۱۶ – تبلیغات در کنفرانس

درباره محصولات ، حیطه کاری و بسیاری از چیزهای دیگر برای افراد حاظر در کنفرانس توضیح دهید و برند خود را تبلیغ کنید . اینکار هم باعث قوی تر شدن برند و هم باعث بالا رفتن ترافیک شما خواهد شد .

۱۷ – وبینار برگزار کنید

وبینار باعث افزایش بازدید کنندگان میشود . افزایش بازدید برای زمانی است که کاربران را دعوت میکنید یا تبلیغات میکنید تا در وبینار شرکت کنند و با شما آشنا شوند . وبینار باعث شناخت بیشتر برند شما و خود شما نزد مخاطبان میشود .

۱۸ – کلاس حضوری برگزار کنید

به افراد کارهایی که بلد هستید را آموزش دهید تا با آرامی شهرت شما و برند شما محبوب شود .

بیشتر کردن بازگشت کاربران به سایت

۱ – گرفتن ایمیل کاربران

برای اینکار باید فایل صوتی ، کتاب ،  PDF و هرچیزی که برای کاربران مفید و جذاب است را با دریافت ایمیل از آنها در اختیارشان قرار دهید . با این کار تعداد زیادی ایمیل را جمع آوری کرده که هدفمند بوده و همه آنها به حیطه کاری شما علاقه دارند .

۲ – ارسال مستمر ایمیل

فرستادن ایمیل برای کاربران و یادآوری به آنها باعث برگشت آنها به وب سایت شما میشود . در مواقع زیر به کاربران خود ایمیل بزنید :

ارائه محصول جدید

منتشر کردن محتوای جدید

اطلاع رسانی از تخفیفات سایت

۳ – ارسال پست میهمان در وب سایت های مشابه

اصولا کاربران شما در سایت های مشابه نیز هستند . شما باید با توجه به این قضیه از آن استفاده کرده و با گذاشتن پست میهمان در وب سایت های مشابه برند و نام خود را در ذهن کاربران زنده کنید .

۴ – تبلیغات در وب سایت های مشابه

وب سایت های مشابه در زمینه کاری خود را پیدا کرده در آنها تبلیغات خود را قرار دهید . حتی میتوانید تبادل تبلیغات نیز انجام دهید .

Gogadminoمشاهده نوشته ها

Avatar for gogadmino

من مهرداد ، علاقه‌مند به تولید محتوا و ترجمه مقالات و کتابهای روز جهان هستم. مديريت وب سایت کوروک و وبرينا را نيز بر عهده داشته و طراحی سایت و سئو را به طور حرفه‌‌ای انجام میدهم.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.